Markalar

Marsis

Marsis 2005 yılında İstanbul da kurulmuş olup satışını yapmış olduğu tüm harici yangın söndürme sistemlerinin tasarımcısı ve üreticisidir.

Sistem bileşenlerinin birçoğunu Marsis kendi üretmekte olup bir kısmını da güvenilirliğini ve kalitesini denizcilik sektöründe kanıtlamış olan firmalardan tedarik etmektedir. Tüm teknik çizimler ve hesaplamalar şirketimizdeki tecrübeli mühendisler tarafından klas kuruluşu kurallarına ve müşteri spesifikasyonlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Tasarım sonrası ürünler denizcilik klaslama kurumları tarafından sertifikalandırılmaktadır.

Marsis hidrolik güç ünitelerini ve elektrik terminal kutularını üretmeye farklı amaçlar ve farklı uygulamalar için 2008 yılında başlamıştır.

Marsis, müşterilerine yüksek kaliteli, yüksek performanslı ve yenilikçi sistemler sunmaktadır. Hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet kalitesini, satış ve satış sonrası hizmetlerini daima daha ileriye taşıyarak sürdürmektir.

Palfinger Marine

Palfinger Marine, denizcilik sektörü için güvenilir, yenilikçi ve isteklere göre uyarlanabilir güverte ekipmanları ve taşıma çözümleri üreten lider firmadır. Ömür boyu mükemmellik bizim sözümüzdür.

Palfinger Marine müşterileri için bunun anlamı; güvenlik önlemlerinden taviz vermeden dünya çapındaki yetenekli servis ortakları ile birlikte ekonomik çözümler sunmaktır.

Marsis her türlü gemi ve açık deniz tipi kreynler, kurtarma botları ve her türlü davit sistemi için Palfinger Marine’in satış ve satış sonrası çözüm ortağıdır.

Stromag

1932 yılında kurulan GKN Stromag esnek kaplinler ve hidrolik kavramalar için mühendislik hizmeti vermekte olup parça tedarikçisi olarakda küresel talebe sahiptir. Piyasada on yıllardır göstermiş olduğu başarıların ardından, GKN Stromag sahip olduğu deneyimini büyümekte olan sektörlere yenilikçi mühendislik hizmeti olarak sunmaktadır.

Birkaç yıldır bu stratejinin bütünleyici bileşenleri verimli mühendislik alanına odaklanmış durumdadır. Yaratıcı gelişmeler ve kaynakların korunmasına sürdürülebilir katkılar sağlayan ürünlerle, GKN Stromag sermaye malları endüstrisinde lider ekipman üreticilerini desteklemektedir.

Tyco Marine

Tyco Marine Services, a division of Tyco Fire Protection Services, provides fire protection, electronic security, life safety and communications systems and services to the global marine market. With over 100 years of experience and specialised marine expertise, we offer you an extensive range of products and systems to ensure that Tyco Marine Services is truly the one source that you will ever need to protect people and ships from the hazards of fire. Because we operate in over 60 countries and hold nearly every international marine approval, we can perform your work wherever you need us. At port, at sea and in the dockyard, around the globe, one call is all it needs.

VID Fire-Kill

VID Fire-Kill is a world leading innovative developer and manufac­turer of water based firefighting products. VID Fire-Kill specializes in fixed water-based systems utilizing environmental friendly firefighting methods. The company is located in Denmark, where all products are developed and manufactured in our ISO 9001 accredited production facility.

All our products are unique, offering either a better performance, a better approval, or a better solution than what found on the market today.

Kumera

Kumera AS 80 yıldan fazla süredir denizcilik sektörü ve bazı uzman endüstriyel uygulamalar için yüksek kalitede mekanik aktarmalar yapmaktadır. Şirket 1979 yılından beri Kumera şirketler grubunun bir üyesidir. Kumera’nın şirket içi yetenekleri dökümhane çalışmalarını, çelik imalatını, dişli kesmelerini ve sementasyon olanaklarını içerir.

Sandefjorda bulunan ekibimiz satış sonrası ve servis için tüm dünyadaki servis ortaklarımıza ve temsilciliklerimize destek vermektedir. Hizmetlerimizin arasında bakım talimatları, planlı denetimler, onarım olanakları ve servis mühendisleri/yedek parça temini bulunmaktadır.

Şirket Fi-Fi 1, Fi-Fi 2, Fi-Fi 3 uygulamarı için hybrid dişli kutuları ve hidrolik kavrama parçalarında lider üreticidir. Bununla birlikte ürünlerimiz; balıkçı gemilerinde, römorkörlerde ve açık deniz gemilerine destek görevi sağlayan PTO sistemlerinde bulunmaktadır.

Ürünler ISO 9001 kurallarına uygun olarak yapılmakta olup DNV tarafından onaylanmakta ve klaslama dernekleri kurallarına uygun üretilmektedir. Güçlü yanlarımızdan biri de özel isteklere sahip müşterilerimiz için mevcut ürünleri uyarlayabilme yeteneğimiz veya yeni ürünler geliştirmemizdir. Kumera’da sorularınızın memnuniyetle karşılayacağımıza ve elimizden gelen en iyi şekilde sorunlarınıza çözüm bulmaya odaklanacağımıza sizi temin ederiz.